Možno ženy častokrát nevedia, čo presne chcú. Čo si dať na seba, kam ísť na večeru. Avšak verte mi, že v jednej veci majú úplne jasno – každá žena má dokonale ujasnené, čo NECHCE.

Je to práve správanie a maniere mužov, ktoré vysielajú žene okamžitý signál, že takto teda nie. A keďže my muži potrebujeme držať spolu, rozhodol som sa byť vám oporou a varovať vás vopred.

Toto je 5 vecí, ktoré sú nezlúčiteľné s náklonnosťou nežného pohlavia.

Zlé maniere pri stole

Každej žene otvárate dvere a vašu schopnosť ponúknuť v správnej chvíli kabát ste povýšili na vysoké umenie. No akonáhle si sadnete za stôl, meníte sa na neandrtálca. Ak sa bavíme o úplných základoch, znamená to žutie s otvorenými ústami, lakte na stole či správne držanie príborov.

Ak nedokážete stolovať ako gentleman, žena môže mať podvedome obavy predstaviť vás rodičom alebo priateľom. Keďže náš partner je vždy našim odrazom, každá žena túži po mužovi, ktorý ju bude reprezentovať na vysokej úrovni.

Šovinistické poznámky

Nezáleží na tom, ako nevinne ste to mysleli, vtipy na účet žien jednoducho do vzťahu nepatria. Hoci to tak (verím) určite nemyslíte, v ženách to automaticky podvedome evokuje dojem, že by ste ich najradšej videli v kuchyni alebo v práčovni. Ženy chcú, tak ako v živote, tak aj vo vzťahu, seberovného partnera. Nezabúdajte.

Narcizmus

Ak si o sebe myslíte, že ste zábavný a charizmatický spoločník, pravdepodobne nie ste. Naopak, pravdepodobne ste osoba, ktorá prvých 30 minút zíva a snaží sa tváriť, že sa o druhú stranu zaujíma, aby potom spustila noc trvajúci monológ o svojich kvalitách. A to je problém.

Ženy túžia po mužovi, ktorý im dokáže venovať plnú pozornosť, keď rozprávajú. Bez tejto pozornosti sa necítia byť docenené a milované.

Príliš vysoké sebavedomie

Ste sebavedomý? Super. Nie je žiadne tajomstvo, že ženy milujú sebavedomých mužov. No nezamieňajme si sebavedomie a aroganciu.Je medzi nimi tenká hranica, preto si treba dávať obzvlášť veľký pozor.

Arogantný muž je v očiach ženy niekto, kto primárne hľadí na svoje potreby. Svoje úspechy a veci, na ktoré ste hrdý, radšej zmieňujte veľmi nenápadne a nesnažte sa skrz ne získať obdiv.

Neschopnosť fungovať v spoločnosti

Opak extrému je stále extrém. Ak ste naopak uzavretý, extrémne skromný a neustále sa podceňujete, nielen že o vás bude mať obavy, navyše budete pôsobiť pateticky. Byť tichší a trochu hanblivý nie je nič zlé, môže to pôsobiť záhadne a vyvolávať zvedavosť. No muž, ktorý na párty trávi celý čas v kuchyni, nie je práve niekto, kto by vykazoval známky kvalitného budúceho partnera.

Ako bolo povedané, ženy hľadajú muža, ktorý ich bude dobre reprezentovať. Ak sa muž cíti v spoločnosti neisto, žena sa takisto bude cítiť neisto. Nebude schopná uvoľniť sa a byť sama sebou.

zdroj: The Gentleman’s Journal

Shopping cart

Total
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout