Najlepšie veci v živote sú tie, ktoré s vekom zrejú: Víno, whisky, železné panvice, elegantné ženy či David Beckham (vyberte si sami). A rovnaké pravidlo platí aj pre pánsky šatník.

Vo svete rýchlej módy a neustále meniacich sa trendov (ktorých estetická zložka je minimálne otázna) je fajn vedieť, že existujú ešte stále kúsky, ktoré nevyjdú z módy nikdy a navyše čím dlhšie ich budete nosiť, tým väčší šmrnc budú mať.

Toto je 5 vecí, ktoré budú zrieť vo vašom šatníku spolu s vami a budú vám robiť spoločnosť dlhé roky, možno aj celý život.

Kožená messenger taška

Zub času nie je ku koži vždy milosrdný. Iba že by ste z nej urobili kvalitnú pánsku messenger tašku, to už je potom o niečom inom.

Dobrá kožená taška vás bude sprevádzať kamkoľvek sa vyberiete a buďte si istý, že kdekoľvek sa zastavíte, odtiaľ si vezme svoj “suvenír” v podobe jemného vyblednutia zo slnka, nenápadných záhybov a tmavej patiny z mrazivého počasia. A práve to sú veci, ktoré robia koženú tašku VAŠOU koženou taškou.

Kožená bunda

Tak ako ľudská koža a jej jazvy, tak aj hovädzia koža hovorí príbeh. Dobrá kožená bunda z poctivej full-grain kože sa formuje spolu s vami, postupne sa stáva pružnejšou a lepšie sa prispôsobuje vášmu telu. Vekom navyše získava kožená bunda jemnú patinu a farebné skreslenie v oblasti goliera, na lakťoch a pri vreckách, ktoré jej dodávajú neopakovateľné kúzlo.

man sitting on black leather office rolling armchair

Rifle zo surového denimu

Raw denim je riflovina, ktorá počas výroby džínsov nebola prepratá, drhnutá ani vyšúchaná. Tento materiál je charakterický tým, že je tvrdý a púšťa farbu.

Rifle z raw denimu by ste nemali prať častejšie ako raz za 6 mesiacov a mali by ste ich v rámci možností nosiť čo najčastejšie – nosením sa indigo farba na určitých miestach zošúcha, čím dostanú rifle vzhľad, ktorý bude unikátny len a len pre vás.

person riding skateboard

Kožená peňaženka

Pánske doplnky možno tak nebijú do očí ako to, čo máte na sebe, to však nijak neznižuje ich význam. Navyše takú peňaženku potrebuje každý, tak prečo neinvestovať do skutočnej kvality, ktoré vydrží pokojne aj celý život?

Zamerajte sa na to, aby bola peňaženka z kvalitnej full-grain kože a máte spoločníka, ktorý vás bude sprevádzať až na staré kolená.

Kožené topánky

Úplny základ každého dobre vyzerajúceho sa muža. Stojím si dlhodobo za tým, že topánky by mala byť prvá vec z vášho šatníka, do ktorej sa oplatí investovať. Dobrý pár kožených Oxford alebo Derby topánok vás bude sprevádzať dlhé roky a každým nosením bude príjemnejší na nosenie.

pair of brown leather dress shoes

 

Shopping cart

Total
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout