Ak netušíte, čím obdarovať svojho otca na jeho tohtoročný sviatok, prípadne sa chcete inšpirovať tým, čo by mohlo pribudnúť aj na váš zoznam túžob, sme tu pre vás s týmto článkom. V týchto tipoch nájdete všetko od kozmetiky, cez doplnky, až samozrejme po alkohol.

HODINKY CCCP

Ruské hodinky nie sú u nás veľmi známe, no ich história je veľmi bohatá. Slávna značka CCCP sa pred niekoľkými rokmi opäť narodila a toto sú len jedny zo štyroch krásnych kúskov, ktoré u nás v e-shope v zaujímavej zľave nájdete!

KÚPIŤ: GENTLEMANI

MANŽETKY

Simonu Hlaváčovú, ktorá stojí za značkou Manžetky, som spoznal relatívne nedávno. Jej manžety a kravatové spony sú však absolútna špička a preto ich s radosťou odporúčam kade-tade. Navyše ponúka aj možnosť nechať si vyrobiť manžety na mieru, vrátane gravírovania.

KÚPIŤ: MANŽETKY

KOZMETIKA RECIPE FOR MEN

Recipe for men je ideálna značka pre mužov, ktorým nie je jedno, ako vyzerajú, no zároveň chcú starostlivosti venovať čo najmenej času. Táto drsná škandinávska značka bola testovaná v najtvrdších zimách a máte s ňou záruku, že o vašu pleť bude naozaj špičkovo postarané.

KÚPIŤ: GENTLEMANI

GRAHAMS SELECTION OF FINEST PORTS 5×0,2l

Kto neochutnal portské, nevie čo je život. Preto je práve tento ochutnávkový set portských vín značky Grahams ideálnym darčekom pre kohokoľvek, kto si rád vychutná kvalitný alkohol a zároveň chce nahliadnuť do úžasného sveta portského vína.

KÚPIŤ: SVET NÁPOJOV

DANNY P. – KOŽENÁ SLIM PEŇAŽENKA

Práve pred sebou vidíte jednu z dizajnovo najčistejších peňaženiek, aká je na trhu dostupná! Akonáhle ju vezmete do ruky, objavíte jej dokonalú funkčnosť, eleganciu a poctivé spracovanie. Peňaženka je vyrábaná v Českej republike z poctivej talianskej kože najvyššej kvality. Pri výrobe sú používané tradičné metódy, ktoré sú overené rokmi. Výsledkom je tenká peňaženka, ktorá skvele vyzerá a prakticky funguje v každodennom živote. Danny P. proste vie!

KÚPIŤ: GENTLEMANI

MATTHEW HRANEK – A MAN AND HIS WATCH

Každé hodinky hovoria príbeh. Tak znie staré klišé. No unikátna kniha Matta Hraneka “A Man and His Watch” dokazuje, že je to pravda. Matt hovoril s ľuďmi rozličných záujmov a osudov, aby nám mohol priniesť príbeh umelca, ktorý nosí už 20 rokov tie isté digitálne hodinky, pretekára, ktorý má doma zbierku hodiniek za víťazstvá a šéfkuchára, ktorého špeciálny kúsok bol darčekom k výročiu.

KÚPIŤ: GENTLEMANI

DANNY P. – KOŽENÁ MESSENGER TAŠKA

Jedna kvalitná tenká messenger taška je povinnosťou pre každého gentlemana. Že nie? Spýtajte sa ženy, čo si myslí o vašich plných vreckách. Táto taška je vyrobená z kvalitnej talianskej full-grain kože, obsahuje najrôznejšie priehradky, od púzdra na iPad a Macbook, až po držiak na fľašu a dáždnik. A viete čo je najlepšie? Pri poriadne starostlivosti je to taška, z ktorej sa raz budú tešiť ešte vaši vnuci. Áno, tí, ktorých ešte pravdepodobne nemáte.

KÚPIŤ: GENTLEMANI

HIGHLAND PARK 12Y

Ak váš otec nie je znalcom whisky a doposiaľ pil len “mydlové vody” zo supermarketov, 12-ročný Highland Park je skvelým prvým vstupom do tohoto fascinujúceho sveta. Ak naopak whisky holduje, sám určite vie, že veľa lepších fliaš v pomere cena-výkon na trhu zohnať nemožno.

KÚPIŤ: SVET NÁPOJOV

Shopping cart

Total
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout