Je verejným tajomstvom, že francúzske ženy hýbu svetom. Ženy chcú žiť ako ony, stravovať sa ako ony, obliekať sa ako ony a vystupovať ako ony. A muži chcú mať presne takéto ženy doma.

Na Francúzkach je jednoducho niečo nepopísateľne špeciálne a zároveň zvláštne tajomné. Preto keď som objavil knihu “Les Francaises” od Sonie Sieff (dcéry slávneho fotografa Jeanloupa Sieffa, ktorý fotil aj také legendy ako Yves Saint Laurent), vedel som, že toto je kúsok, ktorý v ponuke kníh musíme mať. Že toto je kniha, ktorú si knižnice slovenských gentlemanov zaslúžia.

Kniha“Les Francaises” je plná nahých francúzskych žien. Nejde však o lacnú nahotu, ale o vzrušujúcu, nádhernú nahotu obyčajných žien – teda žiadnych modeliek. Nie je to vulgárna kniha žien v bikinách, nie je ani plná “pin up” fotiek. Je to kniha, kde 32 neznámych žien ukazuje svoju zmyselnosť a sexepíl, v súčinnosti s tým typickým francúzskym šarmom a eleganciou.

“Les Francaises” je kniha, ktorú si budete prezerať celé hodiny. Nie preto, že by podnecovala zvrhlé myšlienky. Ale preto, že na tých francúzskych ženách jednoducho naozaj niečo je.

Knihu “Les Francaises” si môžete zakúpiť v našom e-shope!

foto: Sonia Sieff

foto: Sonia Sieff

foto: Sonia Sieff

foto: Sonia Sieff

foto: Sonia Sieff

foto: Sonia Sieff

foto: Sonia Sieff

foto: Sonia Sieff

Shopping cart

Total
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout