Česká značka Lavaliere vznikla v roku 2016 pod patronátom troch mladých ľudí v oblasti Jablonca, ktorý je preslávený svojou šperkárskou tradíciou. Ich tvorba sa zakladá na modernom dizajne a vysokej kvalite, v opozícii k lacným a nekvalitným náramkom z Číny, ktoré zažívajú taký rozmach.

Voči pánskym náramkom som bol vždy skeptický, no keď ma pred pár týždňami ľudia z Lavaliere oslovili, či by sme mali záujem ponúkať ich výrobky v našom e-shope, obzrel som si ich portfólio a filozofiu a bol som nadšený. Objavil som totiž náramky, ktoré som ochotný nosiť aj sám. A to je koniec koncov celá filozofia nášho e-shopu – ponúkať len produkty, za ktorými si stojíme, ktoré sami milujeme a ktorých filozofia nie je založená len na vidine jednoduchého zisku.

Aj preto sú pánske náramky Lavaliere od dnešného dňa súčasťou našej ponuky a vy ich môžete len tento týždeň získať s uvítaciou zľavou 7%. Stačí do objednávky zadať zľavový kód “VITAJLAVA” alebo navštíviť náš e-shop cez tento odkaz, vďaka čomu sa zľava aplikuje automaticky.

Shopping cart

Total
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout