Možno ste si to už všimli, možno ešte nie, no pánske šperky sú zrazu všade.

A ak ste si mysleli, že sa vám to len zdá, omyl, len záujem o pánske náhrdelníky údajne v prvej polovici roka vzrástol o 500%. Aj módne prehliadky a propagačné materiály módnych značiek sú zrazu plné žiarivých prvkov.

Inak povedané, ak existoval perfektný čas, kedy začať nosiť šperky, tak je to práve teraz.

Na druhú stranu, pre bežného džentlmena sú šperky stále trochu strašiakom – nikto nechce urobiť chybu a vyzerať ako vianočný stromček, nedajbože ako Rytmus. Pre tých z vás, ktorých sa to týka, vám odporúčame začať s náramkom.

Drobný, nenápadný prvok na vašu ruku, ktorý dodá celému vášmu outfitu individualitu a charakter bez toho, aby ste pôsobili ako muž, ktorý sa snaží až príliš. Stačí si už len vybrať a ideálne vybrať tak, aby to stálo za to.

Česká značka Lavaliere ma v tomto ohľade zaujala okamžite. Vznikla v roku 2016, keď sa traja mladí ľudia rozhodli, že už ich nebaví pražský korporátny svet a chcú sa vrátiť do Jabloneckého regiónu – historicky presláveného svojou šperkárskou tradíciou. Zohnali si prvotriedne materiály a začali produkovať luxusné náramky v najvyššej kvalite. Žiadne čínske nezmysly.

A pre nás dostatok dôvodov, prečo ich zaradiť aj do nášho e-shopu.

CELÁ PONUKA NÁRAMKOV LAVALIERE TU

Shopping cart

Total
Shipping and discount codes are added at checkout.
Checkout